Folyamatosan fejlődő, építőipari tevékenységgel, generálkivitelezéssel foglalkozó magyarországi kisvállalkozás tiszaújvárosi munkavégzésre keres új munkatársat az alábbi munkakörbe:

ÉPÍTŐMÉRNÖK

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, ártükör készítése,
  • Műszaki dokumentációk ellenőrzése
  • Kivitelezési ütemtervek készítése és betartatása,
  • A felelős műszaki vezetők és műszaki ellenőrök munkájának támogatása,
  • beszerzések előkészítése,
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése,
  • Az alvállalkozók munkájának ellenőrzése és koordinációja,
  • Átadási dokumentációk összeállítása,
  • Műszaki adminisztráció,
  • Anyagmegrendelések bonyolítása,
  • Projektben résztvevők munkájának segítése
  • részvétel kooperációs egyeztetéseken, helyszíni bejárásokon

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnöki);
  • tapasztalat épületgépészeti tervezésben és kivitelezésben;
  • 5 éves, elsősorban ipari ingatlanok kivitelezésében szerzett tapasztalat;
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség, döntéshozatali képesség;
  • jó szervező-, illetve kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
  • megbízható, önálló problémamegoldásra és csapatmunkára is alkalmas személyiség;
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • projektszemlélet;
  • Amit kínálunk:
  • Kiszámíthatóság, biztonság, hosszútávú biztos munkahely,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Rugalmasság,
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat

Munkabér: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az szabo@perfectconstruct.hu e-mail címre várjuk.