Tisztelt Tagtárs! Kedves Kollega!

A BOMÉK Elnöksége 2025. 09. 09-én hozott határozata alapján tájékoztatom Tisztelt Tagtársaimat az alábbiakról.

A BOMÉK 2025. 09 26-i tisztújító küldöttgyűlésére a Jelölő Bizottság saját részéről lezárta a jelölést, hogy össze tudja állítani a választáshoz a jelölőlap tervezetét, amit meg fog jelentetni a BOMÉK honlapján és amit el kell fogadnia a Küldöttgyűlésnek.

Több tagunk kérdésére tájékoztatom tagjainkat, hogy ezzel a jelölési nem zárult le, hiszen Alapszabályunk megenged helyszíni jelölést is az Alapszabályban meghatározott keretek között (a jelöltnek a jelölést a helyszínen nyilatkozattal el kell fogadnia). A jelölés a szakcsoporti küldötten keresztül is megtehető, de a küldöttgyűlésen a vonatkozó jogszabály szerint  tanácskozási joggal minden nem küldött tagunk is részt vehet. A meghívó a honlapunkon olvasható.

Üdvözlettel:

                     Holló Csaba

                    BOMÉK elnök

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

négy − 2 =