Örökös Tagok 2026

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Mérnöki Kamara 2026. május 27.-i küldöttgyűlésén köszöntötte Dr. Zákányiné Dr. Mészáros Renáta elnök a „BOMEK Örökös tagja” címben részesülő mérnököket, elismerve kiemelkedő szakmai életútjukat és kamarai tevékenységüket. Az ünnepi alkalom része az oklevél átadása és a szakmai életút rövid ismertetése.

Aczél János

Benke István

Galya Ferenc

Harangozó László

Horváth Károly

Karnóczi István Béla

Dr. Lénárt László

Makó Béla Zoltán

Markó István

Nyeste János

Szebényi Ernő

Szilágyi Attila

Dr. Zergi István

Gratulálunk a sikeres szakmai tevékenységhez!

BOMEK Elnöksége

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

három × 2 =