A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Mérnöki Kamara 2026. május 27.-i küldöttgyűlésén köszöntötte Dr. Zákányiné Dr. Mészáros Renáta elnök a „BOMEK Örökös tagja” címben részesülő mérnököket, elismerve kiemelkedő szakmai életútjukat és kamarai tevékenységüket. Az ünnepi alkalom része az oklevél átadása és a szakmai életút rövid ismertetése.
Gratulálunk a sikeres szakmai tevékenységhez!
BOMEK Elnöksége
